O MNIE

Mam na imię Adam. Jestem profesjonalnym fotografem. Urodziłem się w Gdańsku, bardzo kocham ten rejon Polski za lasy, wzgórza, morze i jeziora. Lubię odpoczywać aktywnie i spędzać czas sportowo. Na codzień jestem specjalistą do spraw logistyki. Wcześniej pracowałem jako informatyk, grafik, serwisant. Natomiast fotografią interesuję się od dziecka kiedy to mój Ojciec Andrzej robił zdjęcia czarnobiałe i wspólnie spędzaliśmy czas w ciemni wywołując fotografie. Mój pierwszy aparat fotograficzny kupiłem za pierwsze zarobione pieniądze. Nie był jeszcze profesjonalny ale sprawiał mi ogromną radość :)
Obecnie specjalizuje się w fotografii ślubnej, która jest obecnie na rynku bardzo wymagająca. Doświadczenie i umiejętności pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości pamiątki w postaci albumów, odbitek, opakowań. Cały czas podczas pracy wykazuję czujność aby zachować jak najwięcej momentów gdzie widać emocje. Chcę aby Państwo mogli ciepło wspominać ten wyjątkowy moment.
Foto Web Adam Bolewski

 

PYTANIA ?

 1. Jak długo zajmujesz się fotografią ślubną ?

  Około 10 lat. Na samym początku zaczynałem na tanim obiektywie Tamron z body Canon EOS 50D. Zdjęcia wychodziły bardzo dobrze bo to nie aparat robi zdjęcia :) Po kilku latach zainwestowałem w lepszy sprzęt.

 2. Czy prowadzisz własną działalność gospodarczą ?

  Tak, prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury na usługi fotograficzne.

 3. Czy posiadasz zezwolenie na fotografowanie w kościele ?

  Posiadam zezwolenie na robienie zdjęć z Archidiecezji Pelpińskiej.

 4. Na jakim sprzęcie pracujesz ?

  Pracuję na sprzęcie marki Canon. Posiadam obecnie dwa aparaty oraz trzy obiektywy oraz zestaw lamp.

 5. Czy osobiście wykonujesz zdjęcia na reportażu ślubnym itp. ?

  Zdjęcia wykonuję osobiście.

 6. Jak długo trzeba czekać na zdjęcia ?

  Na zdjęcia trzeba czekać około 45 dni od daty kiedy odbędzie się sesja plenerowa. W przypadku realizacji zdjęć z albumem lub innymi produktami końcowymi czas oczekiwania wydłuża się.

 7. Czy dopuszczam innego fotografa na imprezie ?

  Na samej imprezie tanecznej tak. Natomiast nie chce drugiego fotografa podczas ceromonii ślubnej, pierwszego tańca, oczepin, zdjęć grupowych, na ceremoni ślubnej w kluczowych momentach. Jestem na odpowiedzialny i doświadczonym fotografem, że wole wykonać takie zdjęcia w komforcie przestrzeni, bez przeszkadzających mi osób.

Moja druga pasja to bieganie, rower oraz pływanie i morsowanie. Zdrowy tryb życia pozwala zachowywać gotowość do pracy i podróżowania.
Foto Web TEAM
Rekordy życiowe:
2017-04-23 Bieg Oshee na 10km, czas 41:50 miejsce 589 / 8912
2017-04-09 3. Maraton Gdańsk 42.195km, czas 3:28:54, miejsce 192 / 2375

Foto Web Adam Bolewski Fotografia Ślubna Gdańsk - Gdynia - Sopot - Polska